Що з себе являє підлоговий, мобільний кондиціонер без воздуховода

Що з себе являє підлоговий, мобільний кондиціонер без воздуховода

 
В даний час рідкісний офіс, торгове підприємство або звичайна квартира обходяться без використання кондиціонера. Ними оснащені багато престижні моделі автомобілів. Це незамінний пристрій в спекотний літній день на дачі.
Існує чимало різновидів цих приладів для охолодження повітря. Але найбільшою популярністю в побуті користуються підлогові кондиціонери без повітроводів. Їх ще називають мобільними, так як вони оснащені коліщатками для переміщення, і їх можна брати з собою, виїжджаючи надовго міської квартири в заміський котедж.
З корпусу, бака для води, з поворачивающимся фіксатором, кошики для льоду і термофляги. Бак має ручки, за які його висувають, щоб було зручно доливати воду
Передній панелі, на якій розташовані повітряні жалюзі, індикатор рівня води і блок керування з кнопками:
Вибору швидкості вентилятора (потужності) – SPEED
Переміщення горизонтальних і вертикальних жалюзі для підвищення продуктивності роботи — VANE. Передбачено два варіанти: вертикальна подача повітряного потоку -UP DOWN VANE і горизонтальна — LEFT RIGHT VANE
Управління кондиціонером може здійснюватися дистанційно, за допомогою пульта, який працює з відстані не більше п'яти метрів, кут нахилу в межах 20?
На задній панелі облаштований пористий пиловий фільтр
Так само він оснащений насосом малої потужності і трьохшвидкісним вентилятор, що створює повітряний потік
Принцип роботи цих приладів заснований на наступному: коли потік повітря проходить через зволожений пористий фільтр, відбувається відрив молекул води від його поверхні і перетворення їх в молекули газу. Цей процес супроводжується втратами енергії.
Вони, згідно фізичного закону про збереження енергії, компенсуються теплом, яке забирається з повітряного простору приміщення. В результаті його температура знижується на 4-8?. В процесі експлуатації не відбувається утворення конденсату. Це пояснюється тим, що він служить генератором прохолодного повітря і йому не потрібні додаткові пристосування для відведення конденсату.
Вода заливається у спеціальний бачок з водопроводу. Вентилятором, через розташоване на задній панелі пористий фільтр, прокачується повітря. Вбудований насос направляє воду до фільтру. Випаровуючись, вода забирає тепло з потоку повітря, прогоняемого через фільтр, який назовні виходить вже в охолодженому вигляді.
У функції більшості підлогових кондиціонерів без повітроводів входить не тільки охолодження, але й осушення повітря, його очищення і вентилювання. У найбільш дорогих моделях передбачений фільтр тонкого очищення, що поглинає тютюновий дим, пилок квіткових культур і інші запахи.
Високоефективне охолодження спекотним літом в кімнатах, де є природна (прочинені вікна і кватирки) або примусова вентиляція
Безшумність роботи, що дає можливість використовувати їх в нічні години
Економічність. Споживана потужність у різних моделей варіюється в межах від 65 до 150 Вт
Компактність. Невеликі розміри дають можливість брати їх з собою на дачу. Невеликі коліщатка дозволяють з легкістю переміщати з кімнати в кімнату
Ті, хто вже користувався цим пристроєм, залишилися цілком задоволені його роботою. Про це говорять відгуки користувачів. У них містяться лише позитивні оцінки. Зазначається, що відбувається м'яке охолодження повітря. Багатьох приваблює відсутність монтажних робіт.
Придбали відразу кілька штук для створення мікроклімату в офісних приміщеннях у травні, коли встановилися спекотні дні. Працювати в приміщеннях було комфортно. Порадувало, що вони безшумні. На наступний рік плануємо повністю замінити ними всі залишилися сплін системи. Готовий поставити їм відмінну оцінку.
Придбали мобільний кондиціонер без повітроводу для дачі. Повний захват! Працює відмінно! Правда, час від часу доводилося доливати воду. Але це суща дрібниця порівняно з комфортом. Особливо в задушливі ночі.
Рубрики: