Програми для гідравлічного розрахунку системи опалення

Програми для гідравлічного розрахунку системи опалення

 
Якщо розрахунок зробити правильно, то опалювальна система буде працювати не тільки коректно і надійно, але і абсолютно безшумно. Крім того, таким чином можна уникнути значних матеріальних витрат на електроенергію.
Зважаючи на те, що гідравлічний розрахунок вимагає багато часу і сил, нам необхідно попередньо виконати деякі обчислення:
Визначити баланс приміщень і кімнат, які опалюються.
Визначитися з видом опалювального обладнання і теплообмінника. Розставити їх по загальному плану будівлі.
До того як приступити до розрахунку, слід підібрати трубопроводи і визначитися з конфігурацією опалювальної системи в цілому.
Необхідно зробити креслення системи, бажано аксонометричну схему. У ній вказати довжину ділянок, номери і величину навантаження.
Циркуляційне кільце також слід встановити заздалегідь.
Важливо! Якщо розрахунок стосується дерев'яного будинку, то ніяких відмінностей між ним і цегляним, бетонним і т. д. не буде.
Існують деякі завдання, які необхідно вирішити, щоб зробити гідравлічний розрахунок системи опалення:
Визначте діаметр труб на всіх ділянках системи (не забудьте врахувати при цьому швидкість переміщення носія тепла).
Для спрощення системи розрахунків існую спеціальні програми. Вибір, звичайно, невеликий, але все-таки він є. Деякі з них можна завантажити безкоштовно, інші лише у вигляді демо-версій. Так чи інакше, а зробити всі необхідні розрахунки можна і не вкладаючи в роботу гроші.
Як можна було здогадатися, дана програма призначена для швидкого виконання необхідних розрахунків. Спочатку необхідно внести всі відповідні налаштування і підібрати найбільш підходящі елементи обладнання. Таким чином, можна створювати абсолютно нові схеми. Більш того, вже готову схему можна коригувати необхідним чином.
В даному ПО гармонійно поєднуються обидва варіанти, дозволяючи створювати оригінальні проекти і регулювати старі. Програма має широкі можливості щодо гідравлічних розрахунків, від витрати теплоносія до підбору труб необхідного діаметра. Всі підсумки своєї роботи можна імпортувати в операційну систему в будь-якому вигляді.
Дана програма є у вільному доступі. Вона дозволяє розрахувати все необхідне для систем незалежно від кількості труб. Істотною відмінністю «Герца», вигідно виділяє його на тлі інших аналогів, є те, що ви зможете створювати різні проекти, як в новобудовах, так і в реконструйованих будівлях, в яких теплоносієм є саме гликолиевая суміш.
Рубрики: